oprowadzanie

Poznaj Stadion Miejski i Tyską Galerię Sportu
wieczorne kameralne zwiedzanie
Zwiedzanie Stadionu Miejskiego oraz wystawy stałej Tyskiej Galerii Sportu w wyjątkowej wieczornej scenerii.

W trakcie spaceru z przewodnikiem będzie można sprawdzić, jak po zmroku prezentuje się jeden z najładniejszych piłkarskich obiektów w kraju oraz obejrzeć wybrane miejsca Stadionu Miejskiego Tychy, m.in.: strefę VIP, lożę prezydencką, salę konferencji prasowych i zaplecze techniczne.

Z kolei w Tyskiej Galerii Sportu czekają – prezentowane w atrakcyjnej formie na multimedialnej wystawie stałej „Sportowa strona miasta. Historia. Wydarzenia. Mistrzowie” – historie i ciekawostki, związane z największymi sukcesami sportowców z naszego miasta, a do obejrzenia liczne pamiątki i trofea tyskich sportowców, m.in. tyskiej kajakarki Karoliny Naji, która na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio zdobyła srebrny i brązowy medal.

miejsce: Tyska Galeria Sportu, ul. Edukacji 7, Tychy (zbiórka przed wejściem głównym na Stadion Miejski Tychy, ul. Baziowa)

Chcemy, żebyście czuli się u nas bezpiecznie. Dlatego, uczestnicząc w wydarzeniu, zachowajmy środki ostrożności. Prosimy stosować się do wszystkich reguł bezpieczeństwa oraz komunikatów obsługi, a wcześniej zapoznać się z regulaminami.

więcej informacji: www.muzeum.tychy.pl

GALERIA


ORGANIZATOR:

Muzeum Miejskie w Tychach

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące