warsztaty

Ferie 2022
Pod znakiem pięciu kółek, czyli igrzyska na wesoło
warsztaty dla najmłodszych
Już 14 lutego 2022 roku w województwie śląskim rozpoczynają się ferie zimowe. Muzeum Miejskie w Tychach przygotowało trzy propozycje warsztatów o różnorodnej tematyce – od architektury i urbanistyki aż do sportu!

Wśród propozycji coś dla najmłodszych kibiców dyscyplin zimowych, którzy chcą dowiedzieć się o historii oraz znaczeniu najważniejszych symboli igrzysk, a także poznać wyjątkowe olimpijskie wydarzenia.
W lutym w Pekinie odbędą się XXIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie. W historii zimowych igrzysk reprezentanci Polski zdobyli dotąd 22 medale – 7 złotych, 7 srebrnych i 8 brązowych. Z okazji Igrzysk Tyska Galeria Sportu, m.in. dzięki edukacyjnym planszom, zamieni się w olimpijskie centrum. Z pomocą prezentacji multimedialnej będzie można – w przystępny sposób – dowiedzieć się o historii oraz znaczeniu najważniejszych symboli igrzysk, a także poznać wyjątkowe olimpijskie wydarzenia.

Dla zainteresowanych zabawy plastyczno–edukacyjne oraz seans filmowy. To zajęcia dla dzieci w wieku 7–12 lat (klasy I–VI).

Chcemy, żebyście czuli się u nas bezpiecznie. Dlatego, uczestnicząc w wydarzeniu, zachowajmy środki ostrożności. Prosimy stosować się do wszystkich reguł bezpieczeństwa oraz komunikatów obsługi, a wcześniej zapoznać się z regulaminami.

więcej informacji:
www.muzeum.tychy.pl

GALERIA


ORGANIZATOR:

Muzeum Miejskie w Tychach

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące