oprowadzanie

Poznaj Stadion Miejski i Tyską Galerię Sportu
Prowadzenie: Piotr Zawadzki
Zwiedzanie najciekawszych, zwykle niedostępnych dla widzów, miejsc na Stadionie Miejskim oraz wystawy stałej Tyskiej Galerii Sportu oddziału Muzeum Miejskiego w Tychach.

W trakcie spaceru z przewodnikiem po jednym z najładniejszych piłkarskich obiektów w kraju będzie można obejrzeć wybrane miejsca Stadionu Miejskiego Tychy, m.in.: strefę VIP, lożę prezydencką, sektor kibiców przyjezdnych, salę konferencji prasowych, zaplecze techniczne, a także wejść na poziom boiska i usiąść na ławce rezerwowych.
Z kolei w Tyskiej Galerii Sportu czekają – prezentowane w atrakcyjnej formie na multimedialnej wystawie stałej „Sportowa strona miasta. Historia. Wydarzenia. Mistrzowie” – historie i ciekawostki, związane z największymi sukcesami sportowców z naszego miasta, a do obejrzenia liczne pamiątki i trofea tyskich sportowców. Finałem zwiedzania będzie krótki seans filmowy, oczywiście sportowy.

miejsce: Tyska Galeria Sportu, ul. Edukacji 7, Tychy (zbiórka przed wejściem głównym na Stadion Miejski Tychy, ul. Baziowa)

fot. Piotr Podsiadły

GALERIA


ORGANIZATOR:

Muzeum Miejskie w Tychach

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące