oprowadzanie

Ferie 2022
Piłkarski stadion bez tajemnic
kameralne zwiedzanie dla najmłodszych
Już 14 lutego 2022 roku w województwie śląskim rozpoczynają się ferie zimowe. Muzeum Miejskie w Tychach przygotowało trzy propozycje warsztatów o różnorodnej tematyce – od architektury i urbanistyki aż do sportu!

Wśród propozycji coś dla najmłodszych kibiców piłki nożnej, którzy będą mieli szansę zwiedzić najciekawsze, zwykle niedostępne dla widzów, miejsca na Stadionie Miejskim oraz wystawę stałą w Tyskiej Galerii Sportu.
To będzie wyjątkowa okazja, aby – tuż przed rozpoczęciem wiosennej rundy piłkarskich rozgrywek I ligi – poznać stadion, na którym rozgrywa mecze GKS Tychy. W trakcie spaceru po stadionie jego uczestnicy i uczestniczki dowiedzą się też, na czym polegają przygotowania do meczu na wielkim obiekcie sportowym. Będzie również okazja do obejrzenia stadionowych pomieszczeń, poznania sprzętu piłkarskiego oraz zajrzenia w stadionowe zakamarki. Bardzo możliwe, że podczas zwiedzania goście spotkają na treningu szkoleniowców i zawodników GKS–u Tychy…

Zapraszamy dzieci w wieku 7–12 lat (klasy I–VI).

Chcemy, żebyście czuli się u nas bezpiecznie. Dlatego, uczestnicząc w wydarzeniu, zachowajmy środki ostrożności. Prosimy stosować się do wszystkich reguł bezpieczeństwa oraz komunikatów obsługi, a wcześniej zapoznać się z regulaminami.

więcej informacji: www.muzeum.tychy.pl

GALERIA


ORGANIZATOR:

Muzeum Miejskie w Tychach

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące