spotkanie

Czas na piłkarską wiosnę
spotkanie z Nemanją Nediciem, zawodnikiem GKS-u Tychy
Kolejne spotkanie w Tyskiej Galerii Sportu to rozmowa z pochodzącym z Czarnogóry zawodnikiem piłkarskiego GKS-u Tychy.

Pod koniec lutego wracają rozgrywki Fortuna 1. Ligi, w których piłkarska drużyna GKS-u Tychy ponownie walczy o awans do Ekstraklasy. To doskonała okazja, by porozmawiać z Nemanją Nediciem – obrońcą GKS-u, który gra w nim od 2020 roku i od razu stał się liderem defensywy. Spotkanie to szansa dla fanów, by poznać nastroje w zespole przed decydującą rundą, a także samego zawodnika. Z pewnością nie zabraknie też pytań o bałkański futbol!

Nemanja Nedić urodził się w 1995 roku w Berane (Czarnogóra) i jest wychowankiem miejscowego klubu Radnički. Przed transferem do GKS-u Tychy grał w czołowym czarnogórskim klubie Sutjeska Nikšić, z którym dwukrotnie zdobywał mistrzostwo kraju i występował w europejskich pucharach. Przez tyskich kibiców został wybrany najlepszym zawodnikiem jesiennej rundy sezonu 2021/22.

Chcemy, żebyście czuli się u nas bezpiecznie. Dlatego, uczestnicząc w wydarzeniu, zachowajmy środki ostrożności. Prosimy stosować się do wszystkich reguł bezpieczeństwa oraz komunikatów obsługi, a wcześniej zapoznać się z regulaminami.

Więcej: www.muzeum.tychy.pl

fot. Łukasz Sobala / Tyski Sport

GALERIA


ORGANIZATOR:

Muzeum Miejskie w Tychach

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące