warsztaty

Ptak Wolności
W ramach obchodów Święta Konstytucji 3 maja zapraszamy na specjalną edycję Warsztatów Rodzinnych, na których wykonamy Ptaka Wolności.

Korzystając z prostych i łatwo dostępnych materiałów, takich jak styropianowa kulka, kartoniki, wstążki i bibuła, pokażemy Wam jak zrobić patriotyczną ozdobę-zabawkę na patyku, którą można zabrać na spacer albo ozdobić okna.

29.04.2021 (czwartek), godz. 15.00 Patriotyczne warsztaty plastyczne z Karolinką – Wiatraczek w barwach narodowych – film instruktażowy
30.04.2021 (piątek), godz. 15.00 Warsztaty Rodzinne – Ptak wolności – film instruktażowy

więcej informacji: TUTAJ

W piątki o godz. 15.00 zapraszamy na Warsztaty Rodzinne online na Facebooku Klubu Wilkowyje MCK. Autorką i pomysłodawczynią warsztatów jest plastyczka Maria Blachnicka-Bielecka, instruktorka i prowadząca zajęcia plastyczne i rękodzielnicze dla dzieci i dorosłych Klubie Wilkowyje MCK. Głównym założeniem warsztatów, jeszcze w formie stacjonarnej była wspólna, kreatywna praca dzieci z opiekunami. Tematyka warsztatów nawiązywała do świąt i tradycji ludowych, podczas warsztatów powstawały różne ozdoby, dekoracje i zabawki, np. lalki motanki, goik wielkanocny, kalendarz adwentowy, itd. Taką formułę realizujemy również podczas filmików instruktażowych, w których pani Maria krok po kroku pokazuje jak prosto wykonać piękne ozdoby, np. wiosenny papierowy bukiecik, wielkanocne ptaszki. Dużą zaletą zajęć jest prosta forma i łatwo dostępne materiały, które przeważnie każdy ma w domu.

Zapraszamy do korzystania z dostępnych w galerii filmików na Facebooku Klubu Wilkowyje MCK.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Klub Wilkowyje MCK

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące