spotkanie

Spotkanie z Podróżnikiem
Azory, Hiszpania i Portugalia, czyli dwutygodniowa podróż z Rodzicami
Opowiada: Iwona Marczak
Zapraszamy na cykliczne Spotkania z Podróżnikiem do Klubu Wilkowyje MCK! Tym razem wybierzemy się w rodzinną podróż w przepiękne, ciepłe zakątki!

Zapraszamy na majowe Spotkanie z Podróżnikiem, podczas którego będziemy gościć Iwonę Marczak, autorkę bloga „Dzień dobry świecie”, która początki swojej wyprawy opisuje tak:

„Dwutygodniowa podróż przez Portugalię, Azory i Hiszpanię była jedną z najbardziej skomplikowanych organizacyjnie podróży w moim życiu – 5 połączeń lotniczych, pociągi, autobusy, wynajem auta, mnóstwo atrakcji i przygód.. ale opłacało się, bo miejsca, które odwiedziliśmy i widoki były nie z tej ziemi! Przepiękna architektura hiszpańskiej Andaluzji, wspaniałe kościoły portugalskich miast, a do tego olśniewająca przyroda wyspy Sao Miguel… wszystko to doprawione ciągłym narzekaniem mojego taty.”

O autorce:
Iwona Marczak mówi o sobie w liczbach: 56 krajów, 6 kontynentów, 3 podbródki. Jest podróżniczką z pasji, bo z zawodu nauczycielką akademicką. O swoich podróżach opowiada w zabawny i przystępny sposób. Ceni sobie zarówno dalekie podróże, jak i te najbliższe, a w mediach społecznościowych ze szczerością dzieli się swoimi przygodami jako Dzień Dobry Świecie – na facebooku, instagramie i tik toku.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy:
tel.: 32 227 26 22 / 691 770 344
e-mail: klub@mck.tychy.pl
Klub Wilkowyje MCK
ul. Szkolna 94

GALERIA


ORGANIZATOR:

Klub Wilkowyje MCK

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące