spektakl

Czwartek z Teatrem dla Dorosłych w Klubie Wilkowyje MCK
Zapraszamy na wyjątkowy, śląski program kabaretowy "Weź mie we stowie nikt się nie dowie" w ramach Czwartku z Teatrem dla Dorosłych 18 marca!

Czwartek z Teatrem dla Dorosłych w Klubie Wilkowyje MCK!

Tym razem wyjątkowa, śląska i kabaretowa odsłona naszego cyklu w wykonaniu Dejcie Pozór – Ognista Małpa!
“Weź mie we stowie nikt sie nie dowie”
Wejdźcie z nami do świata legendarnych, śląskich stworoków, gdzie tradycja przeplata się z prozą dnia codziennego. Czy to prawda, że Bóg najpierw stworzył Utopca? I czy możliwy jest związek ziemianki ze stworokiem? Przyjdźcie i przekonajcie się sami! Specjalnie dla Was wcielimy się w postaci z legend śląskich i przybliżymy ich świat w kabaretowych etiudach teatralnych, okraszonych piękną muzyką ludową, a wszystko to grane gwarą. Dejcie pozór, bo takiego kabaretu jeszcze na Śląsku nie było!
WSTĘP WOLNY, obowiązuje rezerwacja miejsc:
tel.: 32 227 26 22/691 770 344 w godz. 10.00-15.00
klub@mck.tychy.pl

Ognista Małpa (Afa Fire – wersja śląsko-międzynarodowa), to grupa kabaretowa założona przez trójkę przyjaciół, których połączyła miłość do Śląska i jego godki. Swoje występy tworzą w oparciu o improwizację, wciągając jednocześnie publiczność w przebieg akcji. Swoimi działaniami starają się pokazać, iż posługiwanie się gwarą daje nieograniczone możliwości i tym samym zachęcają do posługiwania się nią na co dzień.
W 2019 roku Ognista Małpa zaprosiła do współpracy muzyków z zespołu Dejcie Pozór i w ten oto sposób powstał projekt kabaretowy Dejcie Pozór – Ognisto Małpa! Zespół tworzą:
Anna Bączek – Lieber
Ewelina Wojtak
Marcin Lieber
Karo Przewłoka
Aleksander Olo Mateja

Klub Wilkowyje MCK
ul. Szkolna 94

GALERIA


ORGANIZATOR:

Klub Wilkowyje MCK

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące