spektakl

Czwartek z Teatrem dla Dorosłych
„I nam wolno śpiewać też... piosenki nieco zapomniane”
Teatr Rozrywki Trójkąt, Zielona Góra
Razem z Radą Osiedla Wilkowyje zapraszamy na wyjątkowy, muzyczny Czwartek z Teatrem dla Dorosłych utrzymany w klimacie lat 20.!

Zapraszamy na autorski program estradowy Teatru Rozrywki Trójkąt z Zielonej Góry pt. „I nam wolno śpiewać też… piosenki nieco zapomniane”.

Program przypominający przedwojenne piosenki kabaretowe, które w dzisiejszych czasach „wyszły z użycia”, choć zupełnie niezasłużenie. Znakomite, literackie teksty, nieco zakurzone i przepojone charakterystycznym, lekko naiwnym klimatem oraz poczuciem humoru i lekkością, których współcześni tekściarze mogą dawnym tylko zazdrościć. Co ciekawe, wiele z tych tekstów nie straciło nic na aktualności w opisach ludzkiej natury i pasji, a kilka piosenek spod znaku ballady dziadowskiej niezmiennie bawi nagromadzeniem opisów zbrodni z wielkiej namiętności, podanej w bezkompromisowo zabawny sposób. Program okraszony świetnym akompaniamentem pianisty, lekką i zabawną konferansjerką z pełnym kontaktem z widownią, monologami i skeczami, a także przeróżnymi pomysłami reżyserskimi, czyniącymi z prawie każdej piosenki mini spektakl. Program sprawdzi się podczas wszelkich okazji wymagających oprawy z klasą i szykiem. Kostiumy w klimacie przedwojennego kabaretu każdego widza przeniosą do poprzedniej epoki.

Występują:
Beata Beling, Kinga Kaszewska-Brawer, Artur Beling, Ludwik Schiller
Dariusz Cetner – fortepian

Spektakl współfinansowany ze środków Rady Osiedla Wilkowyje.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy:
tel.: 32 227 26 / 691 770 344
klub@mck.tychy.pl

GALERIA


ORGANIZATOR:

Klub Wilkowyje MCK

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące