festiwal

Spektakle konkursowe
XIII Tyski Festiwal Monodramu MoTyF
23 marca rusza pokaz online monodramów konkursowych, które będzie można zobaczyć na kanale YouTube Teatr Mały Tychy , w ramach XIII Tyskiego Festiwal uMonodramu MOTYF Tychy 2021.

Z uwagi na zmiany obostrzeń epidemicznych informujemy, że spektakle konkursowe oraz forum teatralne XIII Tyski Festiwal Monodramu MOTYF Tychy 2021 będziemy transmitować online na kanale TouTube Teatr Mały Tychy!
SPEKTAKLE KONKURSOWE
◼️24 MARCA
➡ Piotr Rybak „Bastylia”, godz. 19:00
➡ Nikola Mierzejewska „Imago”, godz. 21:00
◼️25 MARCA
➡ Forum teatralne, godz. 12:00
➡ Karolina Martin „Trzy ćwierci do śmierci”, godz. 16:00
➡ Joanna Sałek „Nigdy nie było mi dobrze w czerwonym”, godz. 17:30
◼️26 MARCA
➡ Forum teatralne, godz. 12:00
➡ Aneta Spirydowicz „Będzie ciasno”, godz.16.00
➡ Mateusz Nędza „33”, godz.17.30
➡ Dorota Kaczor „Hermenegilda K.”, godz.18.30
◼️27 MARCA
➡ Forum teatralne, godz.12.00
➡ Gala finałowa, godz. 17:00
Serdecznie zapraszamy!
#kochajswójteatr

Festiwal powstał z potrzeby rozbudzenia aktywności twórczej i wrażliwości estetycznej u aktorów i młodzieży pasjonującej się teatrem i scenicznymi formami ekspresji artystycznej.

Formuła festiwalu poświęconego jednej z najbardziej wymagających form aktorskich obejmująca: konkurs monodramu przeznaczony dla aktorów niezawodowych, oraz profesjonalistów (do 5 lat po otrzymaniu uprawnień zawodowych- dyplom uczelni dziennej lub eksternistycznej) warsztaty aktorskie prowadzone przez uznane autorytety w dziedzinie teatru, fora teatralne oraz prezentacje spektakli mistrzowskich, które w tym roku z uwagi na sytuację epidemiologiczna nie odbędą się. Festiwal ma na celu popularyzację wśród odbiorców, aktorów i twórców sztuki monodramu, edukację aktorów i twórców poprzez poszerzanie kompetencji oraz rozwijanie umiejętności aktorskich wśród uczestników konkursu, ukazywanie różnorodności realizacji teatrów jednego aktora, jak również zwiększenie percepcji sztuki wśród lokalnej publiczności.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Teatr Mały w Tychach

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące