pokaz filmu

Andromeda-kino, jakie znamy
„Sound of metal” (2019)
reż. Darius Marder
2 Oskary i aż 6 nominacji - „Sound of Metal”, już 13 września w Pasażu Kultury Andromeda. Film, w którym według magazynu „The Rolling Stone” można całkowicie się zanurzyć ... i odpłynąć.

„Sound of Metal” to jeden z najbardziej fascynujących filmów, jakie zobaczycie w tym roku na ekranach kin. Poruszająca, pełna emocji opowieść o losach pary, która z dnia na dzień musi zmierzyć się z wyzwaniem bezpowrotnie zmieniającym ich życie. W rolach głównych znakomici Riz Ahmed (nominacja do Oscara), Olivia Cooke i Paul Raci (nominacja do Oscara), a jednym z twórców filmu jest Derek Cianfrance, reżyser „Blue Valentine”.

Mają tylko siebie i muzykę. Ruben jest pełnym pasji perkusistą, a Lu przebojową wokalistką. Gdy ruszają w trasę koncertową, a marzenie o wydaniu debiutanckiej płyty jest na wyciągnięcie ręki, Ruben z dnia na dzień zaczyna tracić słuch. W jednej chwili życie, które dotąd znał i kochał, lega w gruzach, a przyszłość staje się wielką niewiadomą. Jego dziewczyna Lu nie daje jednak za wygraną i postanawia zrobić wszystko, by uratować Rubena i to, co ich dotąd łączyło.

reżyseria: Darius Marder
scenariusz: Darius Marder, Derek Cianfrance
obsada: Riz Ahmed, Olivia Cooke, Paul Raci
czas trwania: 2h 00 min.
gatunek: dramat, romans

GALERIA


ORGANIZATOR:

Teatr Mały w Tychach

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące