kiermasz

SDK „Tęcza” zaprasza
Świąteczny Kiermasz Rękodzieła
Świąteczny Kiermasz Rękodzieła to okazja, aby wesprzeć lokalnych rękodzielników porzez zakup absolutnie wyjatkowych prezentów dla naszych najbliższych. Zapraszamy w godzinach od 10.00 do 14.00 do SDK „Tęcza”.

Spółdzielczy Dom Kultury ,,Tęcza” już po raz kolejny serdecznie zaprasza 11 grudnia w godz. 10.00 – 14.00 na świąteczny kiermasz rękodzieła artystycznego, którego celem jest promowanie działalności twórczej mieszkańców spółdzielni oraz prezentacja rękodzieła szerszej publiczności.

Kiermasz to doskonałe miejsce dla osób poszukujących oryginalnych, ręcznie robionych świątecznych drobiazgów, niebanalnych prezentów czy elementów do dekoracji mieszkania.

Wśród eksponowanych produktów znajdą się wyroby wykonywane różnymi technikami artystycznymi: ceramika, rzeźba, decoupage, wyroby z drewna, masy solnej, malowane na szkle, wyroby szydełkowe, haft i inne. Będzie można oglądać, dotykać i oczywiście kupić wszelkiego rodzaju ręcznie wykonaną biżuterię artystyczną czy okolicznościowe kartki. Nie zabraknie również prac malarskich, które też będzie można nabyć.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Dział Społeczno-Kulturalny TSM Oskard

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące