wernisaż

„Relacje”
Malarstwo Agnieszki Kuśpiel
„Relacje” to tytuł wystawy malarstwa Agnieszki Kuśpiel, artystki związanej z Tychami. Na wernisaż zapraszamy 19 listopada do Spółdzielczego Domu Kultury Tęcza, na godzinę 18.00. Wystawa będzie czynna do 7 stycznia 2022 roku.

Agnieszka Kuśpiel jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach wydziału grafiki warsztatowej, pracowni intermediów i technik cyfrowych. Wcześniej ukończyła trzyletnie Studium Reklamy i Marketingu. Przez 23 lata pracowała w Grupie Medialnej. Tam zajmowała się kontaktami z klientami biznesowymi.
W 2020 roku wraz z Izabelą Wądołowską powołała do życia grupę kreatywną SIS – Spotkanie i Sztuka, dzięki której wróciła do twórczości artystycznej. Prowadzi sesje w ramach malarstwa intuicyjnego. Jest również instruktorką gimnastyki słowiańskiej.
Uczestniczyła w kilku wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce. Malarstwo traktuje jako wielowymiarową formę przekazu. Sztuka stała się dla niej sposobem komunikacji ze światem. Eksploruje wszystkie możliwe formy malarskie i graficzne. Preferuje przekaz oparty na emocjach – swego rodzaju „zapis energetyczny”. Lubi łamać przyjęte formy i utarte stereotypy.
Wystawę wybranych dzieł artystki będzie można zwiedzać do 7 stycznia 2022 roku.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Dział Społeczno-Kulturalny TSM Oskard

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące