koncert

Budżet Obywatelski
Spotkanie dla Seniorów w Wilkowyjach
Olivia Ohl-Szulik – sopran, Ireneusz Miczka – baryton
Zapraszamy na spotkanie dla seniorów z Wilkowyj organizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Tychy! Podczas spotkania odbędzie się m.in. koncert „Muzyczny Bukiet” w wykonaniu Olivii Ohl-Szulik i Ireneusza Miczki.

Pod koniec sierpnia wszyscy chętni seniorzy z Wilkowyj zaproszeni są na spotkanie w Restauracji Polonez przy ul. Browarowej 1.
Podczas spotkania odbędzie się koncert „Muzyczny bukiet” – muzyczna wiązanka najpiękniejszych arii i duetów operowych, operetkowych i musicalowych, ponadczasowych standardów piosenki – melodii cieszących się niesłabnącą popularnością i upodobaniem publiczności bez względu na wiek.
Koncert bogaty w nastroje, obejmujący różne style i gatunki muzyczne w najlepszym wykonaniu. Wykonawcami koncertu będą znani i lubiani soliści Olivia Ohl-Szulik – sopran oraz Ireneusz Miczka – baryton, których pięknie brzmiące głosy oraz sceniczna charyzma ujęły publiczność w Polsce i za granicą. Wykształceni klasycznie nie ograniczają się tylko do muzyki poważnej, a ich aktywność zawodowa i pasje wykraczają poza sceny operowe. Ireneusz Miczka związany z Gliwickim Teatrem Muzycznym, Operą Śląską i Operą Wrocławską, występował z Ireną Santor, Grażyną Brodzińską, Małgorzatą Walewską, Wiesławem Ochmanem. Wykonując repertuar operowy, oratoryjny i rozrywkowy koncertuje na scenach całego kraju, w tym także ze znanym duetem fortepianowym Czesław Majewski & Janusz Tylman w cyklu koncertów „Śpiewające fortepiany – koncertowo i z humorem”.

Wydarzenie poprowadzi Robert Lubowiecki.

Wstęp wolny, obowiązuje rezerwacja miejsc: 32 227 26 22, 691 770 344 w godz. 9.00-15.00, klub@mck.tychy.pl
Klub Wilkowyje MCK, ul. Szkolna 94

GALERIA


ORGANIZATOR:

Klub Wilkowyje MCK

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące