spektakl

Budżet Obywatelski
„Bukiet talentów"
Teatr Kultureska
Podróż dookoła świata nie ruszając się poza granicę Tychów. Czy to możliwe? Owszem! Za nami cotygodniowe animacje dla dzieci w dzielnicy Czułów. Zwieńczeniem cyklu będzie spektakl plenerowy „Bukiet talentów” Teatru Kultureska.

„Bukiet Talentów” to wspaniały rozśpiewany interaktywny spektakl dla dzieci, pełen pięknej muzyki, ruchu i animacji. To 60 minut dobrej zabawy z pełnymi energii bohaterami spektaklu – Stokrotką, Różą i Kaktusem. Spektakl porusza ekologiczne tematy, takie jak: recykling, segregacja odpadów i prawidłowe nawyki ekologiczne. Dzieci w śpiewający sposób powtórzą zasady segregacji i nauczą się, jakie surowce możemy ponownie przetwarzać. Kwiaty pokażą najmłodszym, jak żyć ekologicznie i jak dobrze się bawić!

Bohaterami spektaklu „Bukiet Talentów” są trzy kwiaty o światowych temperamentach: piękna polska Stokrotka, ognista hiszpańska Róża i meksykańska dusza, czyli Kaktus. Mają one ważną misję – uratować przyrodę przed bałaganiarskimi ludźmi! Który z nich zasługuje jednak najmocniej na tytuł ekologicznego bohatera? Który z kwiatów zaprezentuje największy talent? Wszystko rozstrzygnie się na Kwiatoturnieju, którego będziecie świadkami!

To będzie zacięta rywalizacja, pełna doskonałej zabawy i dobrego humoru!

GALERIA


ORGANIZATOR:

Miejskie Centrum Kultury w Tychach

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące