spektakl

IX Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych Andromedon
„Krimson Kinbaku”
Marta Wredna Wiedźma, Sir Grant
Zapraszamy na spektakle i wydarzenia w ramach IX edycji Tyskiego Festiwalu Teatrów Niezależnych Andromedon w dniach od 7 do 10 września!

Krimson Kinbaku to multidyscyplinarny projekt shibari stworzony przez Martę (Wredna Wiedźma) i Sir Granta – którzy poświęcili swoje pokazy rope art, zmysłowości i brutalności. Bądź świadkiem jak na scenie ćwiczą swoją interpretację tradycyjnej japońskiej sztuki wiązania – Shibari.

Marta Wredna Wiedźma: Profesjonalna modelka i performerka, twórczyni wielu innych projektów artystycznych. Najlepiej odnajduje się w estetyce sensualnej. Ma za sobą wiele publikacji, współpracy z markami, na planach teledysków oraz występów na imprezach w Polsce i za granicą.

Sir Grant: Performer, fotograf, dokumentalista i gospodarz Shibari Nights i innych wydarzeń we Wrocławskiej Pandorze. Występował na scenach całej Europy, generalnie interpretując egzystencjalne tematy miłości i śmierci.

Szczegółowe informacje oraz cały program dostępne na stronie internetowej IX Tyskiego Festiwalu Teatrów Niezależnych ANDROMEDON

Organizator: Stowarzyszenie Śląskie Zakłady Sztuki oraz Teatr HoM
Kontakt: festiwalandromedon@gmail.com

Dyrektor artystyczny: Jakub Kabus
Koordynator: Marta Zielonka

Partnerzy: Miejskie Centrum Kultury w Tychach, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Galeria Na Wolności, Underground Pub, Tyskie Linie Trolejbusowe
Mecenas: CH Gemini Park Tychy
Patronat medialny: Gazeta Wyborcza

IX Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych Andromedon został dofinansowany ze środków Budżetu Miasta Tychy w ramach Tyskich Inicjatyw Kulturalnych 2023.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Stowarzyszenie Śląskie Zakłady Sztuki

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące