koncert

IX Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych Andromedon
2xduet=trio
Michał Czachowski – gitara, Michał Sosna – saksofon, Mateusz Czarnecki– saksofon
Zapraszamy na koncert w ramach IX edycji Tyskiego Festiwalu Teatrów Niezależnych Andromedon w dniach od 7 do 10 września!

Zapraszamy do przestrzeni Galerii na Wolności na wyjątkowe spotkanie muzyczne w ramach kolejnej edycji Tyskiego Festiwalu Teatrów Niezależnych Andromedon!

2xduet=trio w składzie:
Michał Czachowski – gitara
Michał Sosna – saksofon
Mateusz Czarnecki – saksofon

Znakomity gitarzysta flamenco Michał Czachowski i Michał Sosna spotkali się przy okazji tworzenia muzyki do spektaklu ulicznego „Don Kichot” w reż. Jakuba Kabusa.
Mateusz Czarnecki i Michał Sosna tworzą duet SOMA, improwizowany projekt na dwa saksofony tenorowe, elektronikę i looper.

Dwa duety tworzą trio, które zabierze słuchaczy na wyprawę w nieoczywiste rejony, które powstają z połączenia improwizacji, muzyki flamenco, sitaru, dwóch saksofonów i szczypty współczesnej technologii.

Szczegółowe informacje oraz cały program dostępne na stronie internetowej IX Tyskiego Festiwalu Teatrów Niezależnych ANDROMEDON

Organizator: Stowarzyszenie Śląskie Zakłady Sztuki oraz Teatr HoM
Kontakt: festiwalandromedon@gmail.com

Dyrektor artystyczny: Jakub Kabus
Koordynator: Marta Zielonka

Partnerzy: Miejskie Centrum Kultury w Tychach, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Galeria Na Wolności, Tyskie Linie Trolejbusowe
Mecenas: CH Gemini Park Tychy
Patronat medialny: Gazeta Wyborcza

IX Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych Andromedon został dofinansowany ze środków Budżetu Miasta Tychy w ramach Tyskich Inicjatyw Kulturalnych 2023.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Stowarzyszenie Śląskie Zakłady Sztuki

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące