festiwal

VIII Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych Andromedon
„Sam Levin Jazz Trio”
Sam Levin, Mateusz Szewczyk, Jakub Mizeracki, Marcin Kaletka
Zapraszamy na spektakle i wydarzenia w ramach VIII edycji Tyskiego Festiwalu Teatrów Niezależnych Andromedon w dniach od 8 do 11 września!

Zapraszamy na koncert w ramach VIII Tyskiego Festiwalu Teatrów Niezależnych Andromedon!

Sam Levin opuścił Brooklyn w Nowym Jorku na początku pandemii i przeniósł się do Tychów na Osiedle B, także znane jako Brooklyn. W obu czuje się jak w domu.
Kiedy przyjechał, nie znał żadnych muzyków w Polsce, ale zaczął bywać na różnych jam sessions w Katowicach i Krakowie. Wkrótce poznał wielu muzyków ze Śląska oraz z Polski. Podczas jednego z jam’ów Sam i Mateusz Szewczyk mieli okazję zagrać razem po raz pierwszy. Później Mateusz sprowadził swojego wieloletniego muzycznego kolegę – Kubę Mizerackiego i w ten sposób narodziło się Trio Sam Levin.
To trio wykonuje głównie oryginalne kompozycje. Muzyka czerpie z wpływów rytmiki oraz innowacji współczesnego jazzu z elementami groove.

Sam Levin – perkusja
Mateusz Szewczyk – kontrabas
Jakub Mizeracki – gitara
Marcin Kaletka – saksofon

Bilety (30 zł) do nabycia: festiwalandromedon@gmail.com (do odebrania przed koncertem)

Szczegółowe informacje oraz cały program dostępne na stronie internetowej VIII Tyskiego Festiwalu Teatrów Niezależnych ANDROMEDON

Organizator: Stowarzyszenie Śląskie Zakłady Sztuki oraz Teatr HoM
Kontakt: festiwalandromedon@gmail.com

Dyrektor artystyczny: Jakub Kabus
Koordynator: Marta Zielonka

Partnerzy: Miejskie Centrum Kultury w Tychach, Teatr Mały w Tychach, Galeria Na Wolności, Hotel Tychy, Tyskie Linie Trolejbusowe
Mecenas: CH Gemini Park Tychy
Patronat medialny: Gazeta Wyborcza

VIII Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych Andromedon został dofinansowany ze środków Budżetu Miasta Tychy w ramach Tyskich Inicjatyw Kulturalnych 2022.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Stowarzyszenie Śląskie Zakłady Sztuki

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące