spektakl

IX Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych Andromedon
„Czyja to walizka”
reż. Łukasz Jarzyński, Teatr Form Wielu, Płock
Zapraszamy na spektakle i wydarzenia w ramach IX edycji Tyskiego Festiwalu Teatrów Niezależnych Andromedon w dniach od 7 do 10 września!

Jak co roku, we wrześniu, zapraszamy serdecznie na spektakle dla dzieci i dorosłych oraz wydarzenia kulturalne w ramach kolejnej edycji Tyskiego Festiwalu Teatrów Niezależnych Andromedon!

Co kryje tajemnicza walizka, która nagle pojawiła się na scenie? Tego chcą dowiedzieć się bohaterowie spektaklu „Czyja to walizka?”. To przezabawna historia pełna iluzji i magii. Magii teatru lalek, która mieści się w walizce obszernej jak nasza wyobraźnia. Jesteście gotowi odkryć tę tajemnicę razem z nami?
Interakcyjny spektakl z użyciem wielu, nie tylko klasycznych form teatru lalek. Wspaniała zabawa dla całej rodziny pełna magii i cyrkowych sztuczek.

Scenariusz i reżyseria: Łukasz Jarzyński
Występują: Łukasz Jarzyński, Przemysław Jarzyński
Przedział wiekowy: od 3 lat

Szczegółowe informacje oraz cały program dostępne na stronie internetowej IX Tyskiego Festiwalu Teatrów Niezależnych ANDROMEDON

Organizator: Stowarzyszenie Śląskie Zakłady Sztuki oraz Teatr HoM
Kontakt: festiwalandromedon@gmail.com

Dyrektor artystyczny: Jakub Kabus
Koordynator: Marta Zielonka

Partnerzy: Miejskie Centrum Kultury w Tychach, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Galeria Na Wolności, Underground Pub, Tyskie Linie Trolejbusowe
Mecenas: CH Gemini Park Tychy
Patronat medialny: Gazeta Wyborcza

IX Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych Andromedon został dofinansowany ze środków Budżetu Miasta Tychy w ramach Tyskich Inicjatyw Kulturalnych 2023.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Stowarzyszenie Śląskie Zakłady Sztuki

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące