spektakl

IX Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych Andromedon
„Klasa”
reż. Zdzisław Górski, Teatr Snów, Gdańsk
Zapraszamy na spektakle i wydarzenia w ramach IX edycji Tyskiego Festiwalu Teatrów Niezależnych Andromedon w dniach od 7 do 10 września!

Jak co roku we wrześniu zapraszamy serdecznie na spektakle dla dzieci i dorosłych oraz wydarzenia kulturalne w ramach kolejnej edycji Tyskiego Festiwalu Teatrów Niezależnych Andromedon!

Stary człowiek wraca do szkoły. Chce spotkać kolegów, przeżyć ponownie, lub tylko wspomnieć, tamten czas. Ale chyba żyje za długo bo pustki w klasie i całej szkole.
Zasiada w ławce jak kiedyś i porusza się między realnością a fantazją. Wywołuje z pamięci koleżanki i kolegów oraz wydarzenia, które najbardziej utkwiły mu w pamięci.
Wywołuje też magiczne sceny, uruchamia swoja wyobraźnię dla wykreowania obrazów, które ubarwią jego wspomnienia, które zainteresują kolegów z klasy.

Spektakl inspirowany opowiadaniami Bruno Schulza.

Scenariusz, scenografia i reżyseria: Zdzisław Górski
Kostiumy: Monika Roguszczak i Pinky Shandu

Szczegółowe informacje oraz cały program dostępne na stronie internetowej IX Tyskiego Festiwalu Teatrów Niezależnych ANDROMEDON

Organizator: Stowarzyszenie Śląskie Zakłady Sztuki oraz Teatr HoM
Kontakt: festiwalandromedon@gmail.com

Dyrektor artystyczny: Jakub Kabus
Koordynator: Marta Zielonka

Partnerzy: Miejskie Centrum Kultury w Tychach, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Galeria Na Wolności, Underground Pub, Tyskie Linie Trolejbusowe
Mecenas: CH Gemini Park Tychy
Patronat medialny: Gazeta Wyborcza

IX Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych Andromedon został dofinansowany ze środków Budżetu Miasta Tychy w ramach Tyskich Inicjatyw Kulturalnych 2023.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Stowarzyszenie Śląskie Zakłady Sztuki

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące