spotkanie

Beksiński na Śląsku
Piotr Dmochowski, Wiesław Ochma
Znajomi o Beksińskim
Janusz Barycki, Fundacja Beksiński
Wypowiedź znajomych o Zdzisławie Beksińskim oraz wieczór z ulubionymi utowrami muzycznymi Tomasza Beksińskiego na Browarze Obywatelskim w Tychach w ramach festiwalu Beksiński na Śląsku.

Drugie już wydarzenie towarzyszące wystawie Beksiński na Śląsku odbędzie się 8 lipca o godz. 19.00 w Sali Industrialnej w Browarze Obywatelskim w Tychach.

Wcześniej zachęcamy do zwiedzenia wystawy ponad 50 oryginalnych obrazów Zdzisława Beksińskiego oraz obejrzenia obszernego pokazu multimedialnego w Tichauer Art Gallery. Bilety do nabycia w kasie galerii lub online na wwww.beksinskinaslasku.pl.

Plan wydarzenia:
19.00 – Spotkanie z bliskimi znajomymi Zdzisława Beksińskiego. Wypowie się jego marszand Piotr Dmochowski oraz śpiewak operowy Wiesław Ochman (projekcja wywiadów nagranych w 2020 roku).

Kolejnym punktem tego wieczoru będzie spotkanie z Januszem Baryckim z Fundacji Beksiński. Przyjaciel Tomasza Beksińskiego poprowadzi wieczór muzyczny z ulubionymi utworami Tomka i zagra utwory m.in. The Stranglers, Duran Duran, Soft Cell, A Flock of Seagulls, Roxy Music i innych wykonawców z gatunku New Romantic.

Wstęp Bezpłatny dla osób z biletem na festiwal Beksiński na Śląsku lub potwierdzeniem jego zakupu.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Tichauer Art Gallery

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące