warsztaty

Dzieciniec Teatralny. Teatr nie stoi, się dzieje
„poDZIEJ SIĘ 1”
Prowadzenie: Hanna Dobryniewska
Zapraszamy w niedzielę 24 lipca o godzinie 12.00 na warsztaty dla rodzin z dziećmi.

Warsztat teatralno-plastyczny skupiający się na problematyce kostiumu w teatrze. Rodziny wspólnie będą tworzyć autorski kostium dla wybranej postaci. Celem będzie rozwijanie twórczej współpracy.

Hanna Dobryniewska – absolwentka Wydziału Architektury na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, projektantka graficzna. Prowadzi warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży.

Dzieciniec Teatralny. Teatr nie stoi, się dzieje – to inkluzywny i interdyscyplinarny projekt artystyczny, dedykowany rodzinom z dziećmi, bez względu na stopień sprawności. Celem jest stworzenie przestrzeni do wspólnego, twórczego spędzania czasu. Tym samym, w okresie wakacyjnym ( lipiec-sierpień), na dziedzińcu Teatru Małego w Tychach, w każdą niedzielę odbywać się będą warsztaty, akcje twórcze oraz spektakle. Udział w nich będzie bezpłatny. Każda niedziela będzie miała inny motyw przewodni nawiązujący do różnych obszarów działań teatralnych (m.in teatr tańca, praca z rekwizytem, teatr i dźwięk). Co istotne, wszyscy prowadzący warsztaty mają doświadczenie w pracy twórczej o charakterze włączającym, co wiąże się z przyjęta ideą inkluzywności projektu.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Teatr Mały w Tychach

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące