warsztaty

Dzieciniec Teatralny
Sztuka bycia nieprzygotowanym
Prowadzenie: Mateusz P. Barczyk, Adam Lip – Grupa Impro „Lipny Barszcz”
8 sierpnia, w godzinach od 12:00 do 14:00 po raz kolejny zapraszamy wszystkich małych i dużych do wspólnej zabawy w ramach Dziecińca Teatralnego.

Zapraszamy Was do niezapomnianej zabawy, jaką jest improwizacja. Jedynym potrzebnym narzędziem będzie wyobraźnia, bo wszyscy, zarówno dzieci, jak i rodzice, mają wyobraźnię i czasem nie zdają sobie sprawy z jej możliwości.

Adam Lip – Inżynier i pedagog. Swą karierę improwizatora rozpoczął na konwentach. Kilka lat później powstało robIM PROjekt, gdzie improwizacja zaczęła kręcić się na poważnie występami, warsztatami i otwartymi scenami. Ponadto Adam promuje pozytywną alternatywę dla tradycyjnej edukacji w fundacji „W swoim żywiole”.

Mateusz P. Barczyk – z wykształcenia psycholog, z zamiłowania aktor. Karierę improwizowaną rozpoczął poznawszy Adama, przy formowaniu grupy robIM PROjekt po roku edukacji w Szkole Aktorskiej Machulskich. Zawsze uwielbiał teatr, ale dzięki RobIM PROjekt pokochał teatr improwizowany. Przez rok propagował undergroundowe impro współtworząc duet The Storytellers. Szlifuje umiejętności prowadzenia warsztatów studiując pedagogikę teatru. Obecnie działa również w grupie Kran Rasputin. W sztukach scenicznych doskonalił się współtworząc teatr alternatywny oraz ucząc teatru w szkole.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura – Interwencje 2021

GALERIA


ORGANIZATOR:

Teatr Mały w Tychach

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące