pokaz filmu

Dzieciniec Teatralny 3.
„Kapitan Morten i Królowa Pająków” (2018)
reż. Kaspar Jancis, Henry Nicholson, Riho Unt
17 września o godz. 12.00 w ramach cyklu Dzieciniec Teatralny 3. zapraszamy do Pasażu Kultury Andromeda na projekcję bajki „Kapitan Morten i Królowa Pająków” .

10-letni Morten Viks pragnie być taki sam jak jego tata. Buduje model statku i marzy o dalekiej, morskiej wyprawie. Niespodziewanie kurczy się do rozmiaru owada i staje się kapitanem swojej łodzi. Jednak żeglowanie to nie taka prosta sprawa. „Kapitan Morten i Królowa Pająków” to zaskakująca animacja o potędze nieograniczonej dziecięcej wyobraźni.

reżyseria. Lreż. Kaspar Jancis, Henry Nicholson, Riho Unt
produkcja: Estonia, Irlandia, Belgia, Wielka Brytania
czas trwania: 79 min.
Bajka przeznaczona dla dzieci powyżej 6 lat.

Dzieciniec Teatralny 3.  to cykl  spotkań  rodzinnych (dzieci i ich dorośli opiekunowie), który będzie odbywał się w każdą niedzielę o godzinie 12.00, począwszy  od lipca, aż do końca października w Pasażu Kultury Andromeda. Cykl będzie się składał z dwóch niezależnych bloków tj. pokazu filmowego dla dzieci (12.00) oraz warsztatów plastycznych (13.30).

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2023

GALERIA


ORGANIZATOR:

Teatr Mały w Tychach

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące