animacje

Dzieciniec Teatralny
Co w kulisie piszczy
Prowadzenie: zespół Teatru Małego
15 sierpnia w godzinach od 12:00 do 14:00 zapraszamy do wzięcia udziału w grze terenowej w przestrzeni Teatru Małego.

Zapraszamy do rodzinnego zwiedzania teatru. W kulisach i nie tylko czekają na uczestników niełatwe, teatralne zadania do rozwiązania. Trzeba będzie odnaleźć się w teatralnej rzeczywistości i stać się częścią zespołu aktorskiego… trzeba będzie stanąć na wysokości zadania i zostać reżyserem, oświetleniowcem, scenografem czy kompozytorem.

Do wzięcia udziału zapraszamy rodziny z dziećmi.

UWAGA!

Liczba miejsc ograniczona!

Obowiązują zapisy: maciej.gorski@teatrmaly.tychy.pl

W treści maila prosimy o podanie: imienia i nazwiska, ilości zgłaszanych osób oraz godziny przybycia (do wyboru – 12:30, 13:00).

Koordynacja: Joanna Piwowar-Antosiewicz – pedagożka, kompozytorka, animatorka interdyscyplinarnych działań twórczych. Słuchaczka Laboratorium Nowych Praktyk Teatralnych SWPS i Teatru Nowego w Warszawie, a także Podyplomowych Studiów Pedagogiki Teatru na Uniwersytecie Warszawskim. Od wielu lat prowadzi autorskie warsztaty twórcze dla dzieci i dorosłych z pogranicza teatru, muzyki i literatury. W Teatrze Małym pracuje jako specjalistka ds. programowania edukacji teatralnej.

Prowadzenie : Zespół Teatru Małego

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura – Interwencje 2021

GALERIA


ORGANIZATOR:

Teatr Mały w Tychach

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące