pokaz filmu

Dzieciniec Teatralny 3.
„Przutul mnie. Poszukiwacze miodu” (2022)
6 sierpnia o godz. 12.00 w ramach festiwalu Dzieciniec Teatralny 3. zapraszamy do Pasażu Kultury Andromeda na projekcję bajki „Przutul mnie. Poszukiwacze miodu”.

Gdzie się podział cały miód?! Mały Miś marzy o słodkim urodzinowym torcie, jednak zapasy ulubionego przysmaku przepadły. Wspólnie z Tatą Misiem wyruszają do Złotej Krainy, aby zdobyć najważniejszy składnik ciasta. Na rozbrykanego Misia i ostrożnego Tatę czeka wielka przygoda! Przytul mnie. Poszukiwacze miodu to pierwsza od lat polska animacja dla całej rodziny. Film oparty na bestsellerowej książce Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak to kontynuacja hitowego serialu dla najmłodszych.

produkcja: Polska, Chiny (2022)
czas trwania: 70 min.
Bajka przeznaczona dla dzieci powyżej 4 lat.

Dzieciniec Teatralny 3.  to cykl  spotkań  rodzinnych (dzieci i ich dorośli opiekunowie), który będzie odbywał się w każdą niedzielę o godzinie 12.00, począwszy  od lipca, aż do końca października w Pasażu Kultury Andromeda. Cykl będzie się składał z dwóch niezależnych bloków tj. pokazu filmowego dla dzieci (12.00) oraz warsztatów plastycznych (13.30).

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2023

 

 

GALERIA


ORGANIZATOR:

Teatr Mały w Tychach

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące