spotkanie

Od projektowania wnętrz po kształtowanie krajobrazu
spotkanie z architektem Robertem Skitkiem
Gościem drugiego spotkania z cyklu „Czas na architekturę” będzie Robert Skitek – założyciel i główny projektant autorskiej pracowni RS+.

Dorobek pracowni stanowią projekty budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej oraz wnętrz i założeń krajobrazowych. Do najbardziej znanych i wielokrotnie nagradzanych realizacji należą: zagospodarowanie wschodniego nabrzeża Paprocan oraz Open Air Museum w Cieszynie.

Architektura otacza nas nieustannie – zaspokaja nie tylko potrzeby materialne, ale i duchowe. Traktujemy ją w naturalny sposób użytkowo, częstokroć nie doceniając wielości jej znaczeń oraz roli jaką odgrywa w kształtowaniu naszego poczucia estetyki. „Czas na architekturę” to cykl spotkań traktujących o sztuce projektowania, organizowania i kształtowania szeroko pojętej przestrzeni. Wspólny mianownik kolejnych odsłon cyklu stanowią wątki tyskie.

prowadzi: dr Patryk Oczko
zapisy: Gabriela Oleksy, tel. 32 327 18 20–21, wew. 25, e–mail: g.oleksy@muzeum.tychy.pl
liczba uczestników ograniczona

Chcemy, żebyście czuli się u nas bezpiecznie. Dlatego, uczestnicząc w wydarzeniu, zachowajmy środki ostrożności. Prosimy stosować się do wszystkich reguł bezpieczeństwa oraz komunikatów obsługi, a wcześniej zapoznać się z regulaminami.

więcej informacji: www.muzeum.tychy.pl

GALERIA


ORGANIZATOR:

Muzeum Miejskie w Tychach

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące