spektakl

Scena Młodego Widza
Kornel Makuszyński
„Koziołek Matołek wyrusza w świat”
Teatr TAK
20 listopada o godzinie 16.00 zapraszamy wszystkich młodych widzów na spektakl dla dzieci inspirowany książką „120 przygód Koziołka Matołka” Kornela Makuszyńskiego.

„Za namową Srok zdecydowałem się wyruszyć w podróż do Pacanowa. Nie spodziewałem się jednak, że to jest tak hen daleko! Najpierw szedłem przez las – żeby nudno nie było – z piosenką na ustach. Moje śpiewanie obudziło Babę Jędzę, która rozzłoszczona rzuciła na mnie czar. W jednej chwili trafiłem do Nowego Yorku, wprost w ramiona amerykańskiego Showmana. Ten ofiarował mi bilet lotniczy do Warszawy. Dzięki pomocy dzieci szczęśliwie wystartowałem, lecz zamiast w stolicy wylądowałem w Chinach. Tutaj poznałem Panią Cesarz Tokimono, którą nauczyłem angielskiego alfabetu. W podzięce otrzymałem herbatkę Ritu-Titu, dzięki której nareszcie wylądowałem w Polsce, a dokładnie w księstwie Koziegłowie, gdzie poznałem śliczną królewnę Zosię. Hmm… Pacanów może poczekać, a w Zosi to ja się chyba… zakochałem…”.

Spektakl inspirowany tekstem „120 przygód Koziołka Matołka” Kornela Makuszyńskiego.

Interaktywny spektakl z elementami języka angielskiego, przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

UWAGA!!!
20 listopada o godz. 15.00 zapraszamy również na rodzinne warsztaty teatralne wprowadzające do spektaklu „Koziołek Matołek wyrusza w świat”, które poprowadzi Anna Białoń. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń i otrzymane potwierdzenie uczestnictwa.
Zapisy: anna.bialon@teatrmaly.tychy.pl
W warsztatach mogą wziąć udział osoby posiadające bilet na spektakl.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Teatr Mały w Tychach

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące