spektakl

Tyskie Spotkania Teatralne
„Gino i Suzi. Kucharze”
Reż. Agnieszka Cianciara-Fröhlich, Trupa Komedianty
Zapraszamy na pierwszy konkursowy spektakl 47. Tyskich Spotkań Teatralnych będący komediowym galimatiasem pełnym gagów, zabawnych zawirowań, wykwintnych dań, smaków, zapachów i kolorów trzymający widza przyklejonego do patelni, aż do samego końca.

Gino i Suzi, sympatyczna komediowa para, powraca tym razem jako szefowie kuchni!
W ich wytwornej restauracji gotuje się w rytmie swingu, aby zadowolić wymagające podniebienia gości. Jednak pewnego dnia, jak to czasami bywa, czar doskonałej kuchni pryska. Nowe, zaskakujące w swoim pojawieniu się zamówienie, choć z pozoru proste, staje się dla nich prawdziwym wyzwaniem. Kolejne próby ratowania potrawy kończą się fiaskiem, a wszystko zmierza do kulinarnej klęski. Czy wyjdą cało z tych zmagań i co uratuje ich od gastronomicznej kompromitacji?
Bohaterami tej historii jest dwójka klaunów, jednak bliżej tym postaciom do komedii burleskowej lub niemego kina, niż do cyrku. Czerwone nosy podkreślają tylko ich groteskowość. A ponieważ przedstawienie to grane jest bez używania słów, otwiera przed widzem wachlarz gagów i komizmu sytuacyjnego.

Inspiracją do powstania spektaklu był fragment 2 Księgi Królewskiej 4, 38-41.
Spektakl trwa ok. 60 minut.

OBSADA:
Suzi – Agnieszka Cianciara-Fröhlich,
Gino – Jonathan Fröhlich

 

GALERIA


ORGANIZATOR:

Teatr Mały w Tychach

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące