koncert

Aukso x Voo Voo
Zapraszamy na koncert zespołu Voo Voo, jednej z najbardziej oryginalnych, a zarazem popularnych polskich formacji, bazujących na muzyce rockowej, która wystąpi wraz z Aukso – Orkiestrą Kameralną Miasta Tychy pod dyrekcją Marka Mosia.

Z powodu choroby Artysty jesteśmy zmuszeni przenieść zaplanowany na sobotę 4 marca o godz. 19.00 koncert AUKSO MODERN: AUKSO x VOO VOO. Koncert odbędzie się w późniejszym terminie, tj. w piątek 24 marca 2023 roku o godz. 19.00. Zakupione bilety zachowują swoją ważność. Jeżeli zdecydują się Państwo je zwrócić, prosimy o kontakt z Ticketmaster Polska lub pod adresem mailowym aukso@aukso.pl. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Płyta podsumowująca pierwsze 35 lat Voo Voo nosi tytuł „Nabroiło się” – i trudno lepiej podsumować wywrotową działalność Wojciecha Waglewskiego na rodzimej scenie. Voo Voo powstało na gruzach supergrupy Morawski Waglewski Nowicki Hołdys, kiedy okazało się, że zespół złożony z samych liderów nie ma prawa funkcjonować. Gitarzysta mianował się więc kapitanem i wykorzystując doświadczenie z poprzednich lat, od estrady po Osjana, stworzył grupę konsekwentnie wydeptującą własną ścieżkę pomiędzy rockiem, jazzem a folkiem. „Voo Voo to pomysł na życie. Grupa ludzi połączonych chęcią uprawiania muzyki, dzięki której poznajemy nowych, niesamowitych ludzi” – scharakteryzował kiedyś swój zespół. Tym razem pozna (lepiej, bo to nie pierwsze spotkanie) orkiestrę AUKSO oraz wspaniałą tyską publiczność. Kto nie chciałby wziąć udziału w takiej przygodzie? Tym bardziej, że absolutnie niepowtarzalnej – bo Voo Voo nigdy nie gra dwóch takich samych koncertów.

Voo Voo w składzie:
Wojciech Waglewski – gitara, wokal
Mateusz Pospieszalski – instrumenty dęte, instrumenty klawiszowe
Karim Martusewicz – kontrabas, gitara basowa
Michał Bryndal – perkusja
Aukso – Orkiestra Kameralna Miasta Tychy
Marek Moś – dyrygent

GALERIA


ORGANIZATOR:

AUKSO - Orkiestra Kameralna Miasta Tychy

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące