Grudniowe „Ramy Kultury” już dostępne!

Święta tuż-tuż, więc w naszym kalendarium znajdziecie liczne propozycje świątecznych warsztatów, koncertów, animacji i spektakli. Największa ich kumulacja nastąpi na placu K.K. Baczyńskiego podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego (17-19 grudnia).

Jak co roku swoje wyroby zaprezentują tam lokalni rzemieślnicy i twórcy rękodzieła. Jesteście już spragnieni świątecznej atmosfery, wspólnego kolędowania i sylwestrowej zabawy? My bardzo! Prześledźmy zatem razem co znajdziemy w grudniowym kalendarium:

– spotkania ze Świętym Mikołajem (więcej na ten temat tutaj),

– spektakle o tematyce zimowej i świątecznej

– liczne warsztaty kreatywne

– spotkania z podróżnikami

– pokaz rzeźbienia w lodzie

– zagroda z reniferami

– animacje i wiele więcej…

Cieszymy się, że udało nam się w tym roku znaleźć sposób, by być bliżej Was. Drodzy czytelnicy, oddajemy w Wasze ręce czwarty numer miesięcznika „Ramy Kultury”. Od września, co miesiąc dokładamy wszelkich starań, by w czytelnej i atrakcyjnej wizualnie formie informować Was o wszystkim, co dzieje się w tyskiej kulturze i szerzej omawiać najciekawsze propozycje. Kiedyś Tychy były nazywane „miastem-sypialnią”, dziś możemy już o tym zapomnieć. Co miesiąc wspaniałe i kreatywne osoby zarywają noce, aby to, co chcą Wam zaprezentować – spektakle, wystawy, festiwale – było dopięte na ostatni guzik i prezentowało najwyższy poziom artystyczny. Jeżeli ktoś tutaj jeszcze śpi, to dlatego, że po prostu lubi się wyspać. Koniec roku to czas podsumowań. Jesteśmy ciekawi Waszej opinii, drodzy czytelnicy i czytelniczki. Czy znajdujecie w naszym miesięczniku informacje, których szukacie? Może czegoś Wam brakuje, coś należałoby udoskonalić? Kto wie, może w nowym roku czymś Was zaskoczymy? Życzymy Wam zdrowych i spokojnych Świąt oraz dobrego nowego roku.

Do zobaczenia na początku stycznia 2022 roku.

Wydawca: Miejskie Centrum Kultury w Tychach, ul. Bohaterów Warszawy 26, 43-100 Tychy, tel. 32 438 20 61,
e-mail: redakcja@mck.tychy.pl
Redaktor naczelna: Sylwia Witman, e-mail: ramykultury@kultura.tychy.pl
Zespół: Daria Gawrońska, Małgorzata Król, Aleksandra Matuszczyk, Agnieszka Woszczyńska
Korekta: Marta Rosół
Layout: Aleksandra Krupa i Bartek Witański Blank Studio, Marcin Kasperek KlarStudio
Skład i łamanie: Marcin Kasperek KlarStudio
Druk: Drukarnia AA Print, Mikołów
Nakład: 3.000 egz.

Miesięcznik znaleźć można we wszystkich instytucjach kultury, szkołach średnich, młodzieżowych domach kultury, klubach osiedlowych, urzędach oraz wybranych restauracjach. Szczegółowa lista punktów dystrybucji znajduje się TUTAJ.

Ramy Kultury – wydanie grudniowe

Ramy Kultury – wydanie listopadowe

Ramy Kultury – wydanie październikowe

Ramy Kultury – wydanie wrześniowe

 

GALERIA


Share