Wracamy!

Od piątku 12 lutego zmieniają się zasady sanitarne, w wyniku czego instytucje kultury zostają ponownie otwarte. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wszystkich tyskich instytucji na kolejne dni.

Zimowy czas zawieszenia niesamowicie dłużył się instytucjom kultury. Dlatego tak bardzo ucieszyliśmy się na wieść o tym, że znów możemy otworzyć się na odwiedzających z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych. Już dziś chcemy Was zaprosić na koncerty, spektakle, wystawy i pokazy, które odbędą się nie tylko w przestrzeniach wirtualnych ale również na żywo z Waszym udziałem.

AUKSO

W związku ze wznowieniem działalności z udziałem publiczności AUKSO Orkiestra Kameralna Miasta Tychy planuje w lutym zorganizować dwa koncerty:

Warsztaty dla dzieci AUKSO4KIDS zaplanowane na 20 lutego zostaną zrealizowane w formule online.

TEATR MAŁY W TYCHACH

Tu czeka nas prawdziwy teatralny zawrót głowy! Teatr Mały w Tychach wraz z Miejską Galerią Sztuki Obok z pewnością przyciągną Was swoją bogatą ofertą – od spektakli dla dzieci i dorosłych, po wystawy i projekcje filmowe.

MIEJSKIE CENTRUM KULTURY W TYCHACH

MUZEUM MIEJSKIE W TYCHACH

Muzeum Miejskie w Tychach i Tyska Galeria Sportu wznowiły działalność 2 lutego. Możliwe jest już indywidualne zwiedzanie wystaw oraz w grupach liczących nie więcej niż 5 osób.

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

  • 23 lutego, godz. 17.00 Klub Motyli Książkowych
  • 24 lutego, godz. 18.00 Tury Kultury: Grażyna Wolszczak
  • 25 lutego, godz. 18.00 Czwartek z Paletą, Agnieszka Kijas: Frida Kahlo, najpiękniejsza, brzydka kobieta
  • 26 lutego, godz. 17.00 Bajkoopowiadacz

 

GALERIA


Share