spotkanie

Spotkanie z Podróżnikiem w Klubie Wilkowyje MCK
Zapraszamy na STACJONARNE Spotkanie z Podróżnikiem w Klubie Wilkowyje MCK: "Holandia" opowiada Ewa Kostrzewa

W wyniku luzowania obostrzeń możemy Was zaprosić na stacjonarne Spotkanie z Podróżnikiem w Klubie Wilkowyje MCK!
Naszym gościem będzie Ewa Kostrzewa, która opowie o swojej podróży do Holandii… podczas wyjazdu zwiedziła miasta: Eindhoven, Breda, s’Hertogenbosch.

Wstęp wolny, obowiązuje rezerwacja miejsc:
tel.: 32 227 26 22/691 770 344 w godz. 10.00-15.00
klub@mck.tychy.pl

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła, mówią! Ja powiedziałabym, że do wiedzy i przygody. Holandia zwana oficjalnie Królestwem Niderlandów kojarzyła mi się zawsze z Amsterdamem i tulipanami. Zastanawiało mnie cóż takiego znajduje się w Eindhoven, że akurat tam można dostać się bezpośrednio samolotem z Polski. Należało to sprawdzić i muszę przyznać nie zostałam rozczarowana. Choć nie było tulipanów i wiatraków ta okolica ma, co nieco do zaoferowania, a ja wybrałam z niej dodatkowo Bredę i ’s-Hertogenbosch, w końcu weekend w jednym mieście to nuda. Zapraszam na krótką wycieczkę po mieście Philisa, wyzwolonej przez Polaków Bredzie i mieście malarza Boscha.

UWAGA:
Ze względu na obecną sytuację oraz w trosce o bezpieczeństwo własne i innych, prosimy o przestrzeganie następujących wytycznych:
– spotkanie dostępne tylko dla ograniczonej liczby osób (50% widowni), którzy zarezerwują miejsce (telefonicznie lub mailowo)
– widzowie przez cały czas spotkania zobowiązani są zakrywać usta i nos (maseczką lub przyłbicą)
– należy zachowywać dystans od każdego z pozostałych widzów (nie dotyczy rodzin)
– przez cały spektakl widzowie zobowiązani są do niezmieniania zajmowanego miejsca
Ewa Kostrzewa – absolwentka Politechniki Częstochowskiej. Miłośniczka aktywnego spędzania wolnego czasu oraz podróżowania po Polsce i świecie na własną rękę. Wielokrotna uczestniczka spotkań podróżniczych. Laureatka m.in. Festiwalu Podróżnika im. Mateusza Hryncewicza w roku 2011 oraz Festiwalu Slajdów Podróżniczych Śląskiego Stowarzyszenia Podróżniczego “Garuda” w Katowicach w latach 2012 i 2015. Od kilku lat autorka bloga www.spragnieniprzygody.blogspot.com

Klub Wilkowyje MCK
ul. Szkolna 94

GALERIA


ORGANIZATOR:

Klub Wilkowyje MCK