spotkanie

Wieczór autorski Gabrieli Kańtor
Gabriela Anna Kańtor, śląska pisarka już po raz kolejny spotka się ze swoimi czytelnikami w Klubie Osiedlowym ORION. Podczas wieczoru autorskiego zaprezentowane zostaną fragmenty najnowszej powieści pt. „Trzecia miłość Marianny Orańskiej”.

Gabriela Anna Kańtor z wykształcenia jest pedagogiem i terapeutą psychologicznym, jednak od zawsze chciała pisać książki. Stała się pisarką, która lubi snuć opowieści w intrygujący sposób i zaprasza czytelnika do samego środka przedstawianych wydarzeń, gdzie wszystkiego można dotknąć, przytulić, dostrzec barwy, poczuć zapachy i smaki, ale przede wszystkim ujrzeć przeszłość w nowym aspekcie i pokusić się o próbę jej reinterpretacji. Takim literackim zaproszeniem są wszystkie dotychczas wydane w Wydawnictwie MG powieści autorki: saga rodzinna „Koronki z płatków śniegu”, powieść psychologiczna „Tańcząc na czubkach palców”, pszczyńska impresja biograficzna o niezwykłej arystokratce „Ławeczka księżnej Daisy”, powieść historyczna „Śląski Kopciuszek” oraz jej kontynuacja „Pani na Kopicach”, a także najnowsza powieść „Trzecia miłość Marianny Orańskiej”.

Na spotkanie z pisarką zapraszamy 18 listopada, na godzinę 18.00 do Klubu Osiedlowego ORION TSM Oskard, mieszczącego się przy ul. E. Orzeszkowej 2 w Tychach.

Obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr telefonu: 32 217 02 32.
Ilość miejsc ograniczona.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Dział Społeczno-Kulturalny TSM Oskard

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące