warsztaty

Ferie 2023
Tyska Galeria Sportu dla juniorów. Budujemy piłkarskie stadiony
warsztaty dla najmłodszych
Już 16 stycznia 2023 roku w województwie śląskim rozpoczynają się ferie zimowe. Muzeum Miejskie w Tychach przygotowało trzy propozycje warsztatów o różnorodnej tematyce – od sztuki poprzez architekturę aż do sportu!
Wśród propozycji coś dla najmłodszych kibiców piłkarskich, których wyobraźnię pobudzają stadiony – połączą wiedzę o piłkarskich arenach z zajęciami plastycznymi.

Tuż po emocjach piłkarskiego Mundialu proponujemy budowanie makiety ulubionego stadionu piłkarskiego – z zieloną murawą, kolorowymi trybunami, fantazyjnym zadaszeniem. Czy to będzie któryś ze stadionów w Katarze, Camp Nou w Barcelonie, Wembley w Londynie, a może Stadion Śląski w Chorzowie lub nasz tyski Stadion Miejski? Wszystko zależy od wyobraźni i zdolności twórców i twórczyń.

Popuśćcie wodze fantazji! Niech stadionowi towarzyszy atrakcyjne zaplecze: parkingi, place gier i zabaw, obiekty gastronomiczne i rozrywkowe. Z pomocą przyjdą wyświetlane na dużym ekranie zdjęcia i filmy, a i z Tyskiej Galerii Sportu rozciąga się też piękny widok na tyski stadion, jeden z najładniejszych w kraju.

Uzupełnieniem zabawy będzie seans filmowy.

Zachęcamy również grupy zorganizowane – istnieje możliwość zamówienia warsztatów w innym, wcześniej wspólnie ustalonym terminie między 16 a 27 stycznia 2023 roku (udział płatny: 100 zł od grupy, maksymalna liczba uczestników i uczestniczek to 30 osób).

zapisy: 515 717 430 (także SMSem), k.hajduk@tgs.tychy.pl
koszt: 10 zł od osoby
uwaga! 
obowiązują przedpłaty na konto bankowe Muzeum Miejskiego w Tychach:
88 1240 1330 1111 0010 7496 4324 PEKAO S.A.
Muzeum Miejskie w Tychach
pl. Wolności 1
43–100 Tychy
W tytule przelewu prosimy o wpisanie: „warsztaty budujemy piłkarskie stadiony 18.01.2023 – imię i nazwisko uczestnika lub uczestniczki”
Potwierdzenie przelewu należy przesłać na podany powyżej adres e–mail.

 

fot. Włodzimierz Chrzanowski

GALERIA


ORGANIZATOR:

Muzeum Miejskie w Tychach

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące