Narodowe Święto Niepodległości
„Niepodległa do hymnu!”
Uczcijmy wspólnie kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości! Wszyscy razem, bez względu na to, gdzie będziemy – 11 listopada w samo południe zaśpiewajmy Mazurka Dąbrowskiego!

Akcję „Niepodległa do Hymnu” Biuro Programu „Niepodległa” zainicjowało w 2018 roku, w stulecie odzyskanie niepodległości. Wówczas to, blisko 3 lata temu, wzięło w niej udział prawie 1000 podmiotów, które zorganizowały wspólne śpiewanie na 6 kontynentach! Od tamtej pory co roku pokazujemy, że świętujemy razem jedno z najpiękniejszych polskich świąt.

Każdego Polaka, w kraju i za granicą, nad morzem i na szczytach gór, w malutkich wsiach i największych metropoliach, zachęcamy do śpiewania wraz z przyjaciółmi, rodziną, współlokatorami, sąsiadami, z akompaniamentem lub bez. Ty też przyłącz się do akcji i wspólnie z nami zaśpiewaj hymn!

W Tychach będzie ku temu okazja przy Pomniku Niepodległości przy al. Niepodległości 49. Odśpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego” i włączenie się do akcji będzie częścią oficjalnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości w Tychach.
Zapraszamy!

GALERIA


ORGANIZATOR:

Miejskie Centrum Kultury w Tychach

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące