zwiedzanie

Industriada w Tyskich Browarach Książęcych
Industriada 2024 nadchodzi! Już 1 czerwca wpadnijcie na Browar i zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy!

W tym roku Industriada obchodzi swoje 15-lecie. Oczywiście w tym wyjątkowym święcie nie może zabraknąć Tyskich Browarów Książęcych, by wspólnie świętować. Mamy nadzieję, że jesteście przygotowani na dużą dawkę emocji i wrażeń, bowiem przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji!

Czy jesteś gotowy na niezapomnianą podróż przez historię, smak i kulturę? Dołącz do nas 1 czerwca, gdy otwieramy drzwi Tyskich Browarów Książęcych na niepowtarzalną imprezę! Przygotuj się na niesamowitą dawkę rozrywki i edukacji! W tym roku Industriada w tyskim browarze przyniesie jeszcze więcej atrakcji niż kiedykolwiek wcześniej!

Uchylimy nieco rąbka tajemnicy i przyznamy, że czekają na Was między innymi:
– wycieczki po polsku i po śląsku – odkryj tajemnice przemysłowego dziedzictwa TBK pod przewodnictwem naszych doświadczonych przewodników;
– Tyska Szkoła Degustacji – połącz degustację najlepszych tyskich trunków z fascynującym foodpairingiem, który zaskoczy Twoje podniebienie;
gwiazda wieczoru: Krzysztof Hanke – doświadcz niezapomnianego występu tego wyjątkowego artysty i przygotuj się na sporą dawkę dobrego humoru!

Nie czekaj! Industriada czeka na Ciebie od godziny 10.00 do 24.00!

GALERIA


ORGANIZATOR:

Centrum Wycieczkowe Tyskich Browarów Książęcych

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące