Co ciekawego w Tyskich Browarach w marcu?

Wpadnij na Browar w marcu! Tyskie Browary Książęce przygotowały wiele atrakcji!

Zapraszamy na niezapomniane wydarzenia w marcu!

Poniżej prezentujemy krótką rozpiskę na cały nadchodzący miesiąc!

8 marca – Dzień Kobiet
Świętuj z nami Dzień Kobiet! Wpadnij na Browar i w babskim towarzystwie spędź z nami wieczór gdzie w pubie czeka na Ciebie nie tylko pyszne piwo, ale również wyjątkowe życzenia i dobra atmosfera.

10 marca – Dzień Mężczyzn
Oczywiście nie zapominamy o Panach! Z okazji Dnia Mężczyzn serdecznie zapraszamy na chłodne piwko do naszego pubu. Wpadnij na Browar i spędź czas w męskim gronie. Niech to będzie wyjątkowy dzień!

17 marca – Święto Patryka
A na święto Patryka przygotowaliśmy nie lada atrakcję. Tylko w tym dniu wybierając się na wycieczkę po tyskim browarze. Dołącz do naszej wycieczki po Browarze w Święto Patryka! Wpadnij na Browar idź na wycieczkę i znajdź koniczynkę na trasie zwiedzania. Każdy komu uda się znaleźć ukrytą koniczynkę będzie mógł wymienić ją na pyszne piwo w naszym pubie!

22 marca – Międzynarodowy Dzień Wody
Brak pomysłu na piątkowy wieczór? Spieszymy z propozycją! Z okazji Międzynarodowego Dnia Wody oferujemy Ci 10% rabatu na wycieczki po Browarze zakończone degustacją piwa w naszym pubie. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i ciesz się niezapomnianym doznaniem!

Dołącz do naszych wydarzeń i spędź czas w wyjątkowej atmosferze!

Miejsce wydarzeń: Tyskie Browary Książęce, ul. Katowicka 9
Kontakt: 724 144 511

GALERIA


Share

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące