najbliższe wydarzenia
13.11.2025
17:00
Warsztaty artystyczne dla dzieci na osiedlu T
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Powstańców Śląskich w Tychach
Wstęp wolny
aktualności
Słoneczniki 2025 rozdane na Śląsku
„Słoneczniki” to konkurs na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w wieku 0–14 lat, organizowany przez portal CzasDzieci.pl – wieloletniego pośrednika między miejscami edukacji i kultury a rodzicami. W tym roku odbyła się już jego 9. śląska edycja.
Mateusz Krzyżowski w XIX Pianistycznym Konkursie Chopinowskim
W niedzielę, 5 października, tyszanin Mateusz Krzyżowski wystąpił w sali koncertowej Filharmonii Narodowej w Warszawie, biorąc udział w XIX Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina – jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń muzycznych na
LOGOS. Kobiecość w rolach głównych
13 września Teatr Mały zainaugurował nowy sezon spektaklem Nazywam się Anna Walentynowicz. Grająca główną rolę Agnieszka Przepiórska otworzyła tym samym cykl, w którym tyski teatr przez najbliższe miesiące będzie przyglądał się różnym obliczom kobiecości.
znajdź kulturę
Nic nie znaleziono.


