warsztaty

Teatr się dzieje
Rodzinne warsztaty interdyscyplinarne
Teatr się dzieje to cykl comiesięcznych, niedzielnych warsztatów rodzinnych, sięgających po różne dziedziny sztuki, będący kontynuacją realizowanego od trzech lat projektu „Dzieciniec teatralny”.
Rodzinne warsztaty interdyscyplinarne to cykl niedzielnych spotkań, podczas których prowadzący i uczestnicy sięgają po różne dziedziny sztuki. Cykl stanowi swoistą kontynuację, realizowanego od trzech lat w ramach dotacji NCK, projektu „Dzieciniec teatralny”, którego kolejne odsłony cieszą się rosnącą popularnością wśród młodych odbiorców i bliskich im dorosłych.

Warsztaty twórcze w ramach cyklu „Teatr się dzieje” będą odbywać się raz w miesiącu, w niedzielę. Skierowane są do najmłodszych widzów, dzieci które ukończyły 5 rok życia.

Program warsztatów przygotowywany i realizowany przez zespół edukatorek Teatru Małego ma na celu ukazanie teatru jako przestrzeni pełnej twórczej dynamiki, miejsca, które się dzieje, nie stoi. Stąd w programie warsztatów znajdzie się cały wachlarz twórczych metod, którymi dysponuje współczesny teatr. Wśród propozycji znajdą się zarówno działania o charakterze plastycznym, jak i teatralnym, ruchowym, czy muzycznym.

Najbliższe terminy warsztatów:
14 kwietnia, godz. 12.00-13.30
19 maja, godz. 12.00-13.30
9 czerwca, godz. 12.00-13.30

Wiek: 5+
Cena biletów: 10 zł/os
Ważne! Liczba miejsce ograniczona.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Teatr Mały w Tychach

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące