warsztaty

Papier, zdjęcia, nożyce. Tworzymy kolaż
warsztaty plastyczne dla najmłodszych
Punktem wyjścia będą archiwalne fotografie z kolekcji Muzeum Miejskiego w Tychach. Posłużą do stworzenia rysunków i kolaży, którymi zamienimy czarno-białą rzeczywistość w kolorowe królestwo dzieci.

Nauczymy się, czym jest kolaż i spróbujemy własnych sił w tej dziedzinie. Wykorzystamy wiele różnych technik plastycznych.

Zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku 7-9 lat (klasy I-III) otworzą najmłodszym drogę do udziału w projekcie „Nowe miasto. Nowe widzenie” realizowanym przez Muzeum Miejskie w Tychach i Szkołę Filmową im K. Kieślowskiego w Katowicach. Prace powstałe podczas warsztatów posłużą Annie Ryń do stworzenia własnych kolaży. W ten sposób najmłodsi uczestnicy i uczestniczki warsztatów zostaną współautorami i współautorkami projektu artystycznego realizowanego pod okiem Rafała Milacha, artysty i wykładowcy Filmówki.

prowadzi: Anna Ryń – studentka IV roku Realizacji Obrazu Filmowego i Fotografii w Szkole Filmowej im K. Kieślowskiego w Katowicach. Fotografka, autorka etiud filmowych oraz kolaży. Lubi pracować z dziećmi. W ramach współpracy z EgoFilm prowadzi warsztaty z animacji poklatkowej w całej Polsce. Prowadziła także zajęcia plastyczne w przedszkolu Gryfne w Katowicach.

Zapisy (liczba uczestników ograniczona do 15 osób): 887 450 212 (także SMSem), a.kura@muzeum.tychy.pl

więcej o projekcie fotograficznym „Nowe miasto. Nowe widzenie”

Chcemy, żebyście czuli się u nas bezpiecznie. Dlatego, uczestnicząc w wydarzeniu, zachowajmy środki ostrożności. Prosimy stosować się do wszystkich reguł bezpieczeństwa oraz komunikatów obsługi, a wcześniej zapoznać się z regulaminami.

więcej informacji: muzeum.tychy.pl

GALERIA


ORGANIZATOR:

Muzeum Miejskie w Tychach

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące