Dzień Dziecka w Tychach! Nie Przegap

Dzień Dziecka to święto, które na stałe wpisało się w kalendarz miejskich imprez. I słusznie, bo jest pretekstem do aktywnego spędzenia czasu wolnego ze swoimi pociechami na świeżym powietrzu! Sprawdźmy, jakie atrakcje przygotowały miejskie instytucje.

1 czerwca

14.00Dzień dziecka na Paprocanach – w ramach Budżetu Obywatelskiego Miejskie Centrum Kultury w Tychach przygotowało: spektakl, animacje, gry, zagadki i o wiele więcej!
16.00Wgraj się w Tychy! – gra miejska dla rodzin i nie tylko, przygotowana przez Muzeum Miejskie w Tychach.

2 czerwca

12.00Mam kota na punkcie Cukierka! – propozycją Urzędu Miasta Tychy jest spotkanie z Waldemarem Cichoniem, autorem książek o przygodach kota Cukierka i Dariuszem Wanatem – ilustratorem; w programie m.in.: warsztaty kociej muzyki pod dyrekcją Krzysztofa Nowakowskiego, strefa dobra ze Schroniskiem dla Zwierząt i Wolontariatem przy Schronisku dla Zwierząt w Tychach oraz wiele innych atrakcji dla dzieci i całych rodzin!

5 czerwca

17.00Eksperymenty z pompą – Klub Urbanowice MCK przygotował warsztaty z Laboratorium Pana Korka, bo które dziecko nie lubi eksperymentować? Teraz będzie miało okazję pod czujnym okiem specjalistów!

6 czerwca

18.00„Ristorante” – spektakl w wykonaniu Teatru na Walizkach z Wrocławia, przygotowany dla najmłodszych przez Klub Wilkowyje MCK.

8 czerwca

16.00Starotyskie animacje dla dzieci – przygotowane przez Miejskie Centrum Kultury w Tychach w ramach Budżetu Obywatelskiego.
16.00Pierwotność. Korzenie – warsztaty historyczne i warsztaty dla najmłodszych organizowane przez Muzeum Miejskie w Tychach.

 

 

 

GALERIA


Share