Kulturalny kalendarz adwentowy

Na instagramowym profilu Miejskiego Centrum Kultury (@mcktychy) od 1 do 24 grudnia będą pojawiać się posty w ramach „Kulturalnego kalendarza adwentowego”.

Każdego dnia grudnia aż do wigilii użytkownicy Instagrama będą mieli możliwość otworzenia wirtualnego okienka kalendarza adwentowego, przygotowanego przez MCK.

Co będzie w nim ich czekać?
Mnóstwo kreatywnych pomysłów na spędzenie zimowych wieczorów. Między innymi pojawią się propozycje „DIY”, czyli zrób to sam, które przygotowała Marta Solecka – instruktorka ds. kulturalnych z Klubu Wilkowyje MCK. Będą to krótkie instruktażowe filmy, na których krok po kroku pokazane będzie, jak własnoręcznie wykonać wyjątkowe ozdoby bożonarodzeniowe, co może stać się pretekstem do zaangażowania najbliższych w przedświąteczne aktywności.

W okienkach wirtualnego kalendarza adwentowego pojawią się informacje o koncertach i innych wydarzeniach organizowanych w grudniu przez Miejskie Centrum Kultury w Tychach. Ponadto pojawią się treści poradnikowe i przepisy.

Polecamy codziennie uważnie śledzić profil @mcktychy, ponieważ przewidzianych jest kilka konkursów, w których do wygrania będą drobne upominki i gadżety od Miejskiego Centrum Kultury w Tychach.

Zapraszamy na nasz profil na Instagramie i zachęcamy do odliczania do Świąt razem z nami!

Regulamin konkursów na Instagramie – Kulturalny kalendarz adwentowy

Załącznik nr 1 REGULAMIN KONKURÓW Z DZIEDZINY KULTURY NA INSTAGRAMIE MIEJSKIEGO CENTRUM KULTURY W TYCHACH

Załącznik nr 2 REGULAMIN KONKURÓW Z DZIEDZINY KULTURY NA INSTAGRAMIE MIEJSKIEGO CENTRUM KULTURY W TYCHACH

GALERIA


Share