koncert

XIV Metropolitalne Święto Rodziny
Rodzinny dom, bezpieczna przystań
Wszystkich fanów muzyki gospel zapraszamy na koncert chóru God’s Property pod dyrekcją Adama Saczki, który odbędzie się 28 maja o godz. 19.15 w kościele pw. św. Marii Magdaleny.

God’s Property to działający w Tychach od 2006 roku chór gospel. Z radością i energią  płynącą z muzyki śpiewają ku chwale Pana. Jak sami mówią: Pragniemy dzielić się z Wami naszą radością. Chcemy Słowem i muzyką poruszać Wasze dusze, dotykać Waszych serc. Nad 28 żeńskimi i męskimi głosami niezmiennie od lat czuwa założyciel i dyrygent chóru Adam Saczka – absolwent katowickiej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego i Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego w Gliwicach.

God’s Property występował m.in. w cyklu Spotkania Karolińskie – koncertu tego można posłuchać na kanale Youtube Miejskiego Centrum Kultury w Tychach.

Koncert God’s Property jest organizowany ramach XIV Metropolitalnego Święta Rodziny, które w tym roku upłynie pod hasłem „Rodzinny dom, bezpieczna przystań”.

Wstęp na koncert, który odbędzie się 28 maja o godz. 19.15 w kościele pw. św. Marii Magdaleny jest niebiletowany, ilość miejsc jest ograniczona.

 

Tegoroczne świętowanie rozpocznie się 22 maja a zakończy się 6 czerwca. W tym terminie w miastach metropolii katowickiej zostaną zorganizowane wydarzenia adresowane do dzieci i rodzin. Cały program XIV Metropolitalnego Święta Rodziny można znaleźć klikając tutaj.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Miejskie Centrum Kultury w Tychach