koncert

XXXI Tyskie Wieczory Kolędowe
„Wspólne kolędowanie”
Gabriela Blacha i zespół C.D.N. (Cantate Deo Następni)
Zespół kontynuuje muzyczne dzieło Norberta Blachy. To właśnie kolędy i pastorałki w aranżacjach tego kompozytora, będzie można usłyszeć w Kościele Ewangelicko-Augsburskim pw. św. Piotr i Pawła w Tychach. To prawdziwie rodzinne kolędowanie!

Zespół C.D.N. – Cantate Deo Następni zajmuje się upowszechnianiem kompozycji i aranżacji Norberta Blachy – zmarłego niedawno założyciela i lidera zespołu Cantate Deo, polskiego muzyka, kompozytora, aranżera, pianistę,realizatora dźwięku i pedagoga związanego z muzyką religijną. To właśnie w jego aranżacjach będzie można wysłuchać koncertu Gabrieli Blachy wraz profesjonalnymi muzykami, którzy w swojej twórczości – jak sami piszą – dzielą się ty, co dla nich najważniejsze. W swoich utworach zespół łączy wiele gatunków muzycznych, m.in. gospel, soul, pop i jazz.

„Nasycona emocjonalnie, przejmująca, wzruszająca. Nastrojowa, celnie ilustrująca treść. Ciekawa i wyrazista muzycznie. W warstwie słownej pozwala na chwilę refleksji, zadumy, modlitwy. Taka właśnie jest muzyka Norberta dla nas.” – mówią członkowie zespołu.

Zespół wystąpi w składzie:
Gabriela Blacha – wokal
Anna Pieszka – wokal
Łukasz Wicher – wokal
Iwona Blacha-Durczok – pianino
Radek Pendziałek – gitara
Wojtek Pieszka – gitara basowa
Michał Dziewiński – perkusja

UWAGA:
Bardzo chcemy, aby podczas koncertu wszyscy czuli się bezpiecznie, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych powyżej obowiązującego limitu 30% miejsc po dobrowolnym okazaniu dokumentu potwierdzającego szczepienie. Dziękujemy i do zobaczenia!

GALERIA


ORGANIZATOR:

Miejskie Centrum Kultury w Tychach