spotkanie

Przedświątecznie i artystycznie w Urbanowicach
Spotkanie uczestników zajęć Klubu Urbanowice połączone z wystawą prac
Instruktorzy oraz uczestnicy zajęć stałych zapraszają na prezentację prac powstałych od września w Klubie Urbanowice. Nie zabraknie świątecznych zapachów, muzyki i radosnego nastroju!

Od września praca w Klubie Urbanowice wre! Cały zespół cieszy się z możliwości spotkań – powstają niespotykane prace plastyczne, rękodzielnicze, majsterkuje się, tworzy się witraże, tańczy, pisze scenariusze, a nawet eksperymentuje! Aby zobaczyć efekty tych twórczych działań Klub Urbanowice zaprasza wszystkich sympatyków miejsca, stałych bywalców, a także ciekawych, jak to wszystko wygląda „od kuchni”. To wyjątkowe spotkanie będzie okazją, aby zapoznać się ze stałą ofertą zajęć, porozmawiać z instruktorami, a także wymienić doświadczenia z uczestnikami zajęć.
Zaprezentowane zostaną prace grup plastycznych, rękodzielniczych oraz naprawdę wyjątkowe dzieła wykonane podczas zajęć Majsterkowicz i Maluszkowo. Na żywo zaprezentują się także grupy taneczne. Z całą pewnością będzie na co popatrzeć!

Nie zabraknie też zapachu świąt i radosnej atmosfery, która zawsze towarzyszy ludziom, którzy chcą i lubią ze sobą spędzać czas. A jeśli w parze z tą atmosferą idzie wspólna, twórcza praca – satysfakcja gwarantowana!
Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: tel. 726 261 375

GALERIA


ORGANIZATOR:

Klub Urbanowice MCK