koncert

Sylwester w Teatrze
„W co się bawić?"
Sylwester w Teatrze - Piosenki Pieknych Państwa! Osiecka, Młynarski, Grechuta, Przybora i Kofta, zapraszamy 31 grudnia o godzinie 19:00.

Jedną ze specjalności Teatru Małego w Tychach, jest realizacja widowisk opartych o najwyższej próby piosenkę aktorską. Rok 2021, który pomimo dotykających nas wszystkich trudnych doświadczeń, uznajemy w naszym Teatrze za udany, pragniemy podsumować widowiskiem muzycznym, którego fabuła zbudowana została przez dyrektora tyskiej sceny w oparciu o najcieplejsze, najpiękniejsze i przepełnione inteligentnym humorem piosenki i felietony literackie, które wyszły z pod pióra takich mistrzów słowa, jak Agnieszka Osiecka, Wojciech Młynarski, Marek Grechuta, Jeremi Przybora, czy Jonasz Kofta.
Zapraszamy do wejścia w Nowy Rok z dowcipem płynącym z wyśpiewanych przez tyskich artystów utworów, ale i zadumą nad tym, co każdego dnia przynosi nam – jak przewrotnie pisał Wojciech Młynarski: „coraz bardziej otaczająca nas rzeczywistość”. A wszystko to w rytm muzyki płynącej spod smyczków należących do muzyków na co dzień związanych z AUKSO – Orkiestrą Kameralną Miasta Tychy.

Występują:
Anna Buczkowska
Klaudia Walencik
Krzysztof Kulbicki
Paweł Drzewiecki
ze specjalnym udziałem Andrzeja Warcaby

Muzyka: Acoustic Quartet w składzie:
Mateusz Moś – I skrzypce
Marcin Sidor – II skrzypce
Ewa Sidor – altówka
Mateusz Mańka – wiolonczela

 

GALERIA


ORGANIZATOR:

Teatr Mały w Tychach