koncert

Transgresja
Porzuć cichą wegetację w czterech ścianach i przeżyj razem z nami niezliczone stany uniesienia na koncercie w Pubie Underground!

„Choć niedoskonały świat wystawił nas wszystkich na próbę, dziś z nieukrywaną radością zapraszamy Cię na koncert z trasy promującej nasz najnowszy album „Goliat”, którego premiera miała miejsce niedawno, bo 25 lutego! Zostaw w tyle kamień zgorszenia, jakim jest codzienny szturm mediów i zamiast zastanawiać się dokąd zmierzamy, powiedz sobie tu i teraz „To żadna zdrada, że dziś pragnę więcej!”. Spotkajmy się na koncercie, który na długo zapadnie Ci w pamięć. Zagramy utwory starsze, jak i te całkiem nowe – nasza setlista to jedynie iluzja ograniczenia, bo szykujemy dla Ciebie pełną gamę niespodzianek. Już dziś powiedz lenistwu „Nie ulegnę” i spraw sobie bilet na koncert w Undergroundzie!” – tak do wzięcia udziału w wydarzeniu zachęcają muzycy Transgresji.

Transgresja to śląski zespół, który swoimi kompozycjami wciąga w świat energetyzującego psychodelicznego rocka. Wizytówką kapeli jest przykuwająca oko oprawa wizualna, spajająca tajemnicze i mroczne brzmienie z kontrastową grą świateł i fluorescencyjnymi stylizacjami wykonawców. Każdy koncert Transgresji to klimatyczne show, uczta dla zmysłów i wyobraźni.

W ciągu sześciu lat działalności zespół aktywnie udzielał się zarówno na scenie, jak i w studiu. Transgresja pojawiła się w telewizyjnym show „Mam Talent”, zagrała na scenie na CieszFanów Festiwal 2021 oraz na małej scenie Pol’and’Rock 2022. Na przestrzeni lat zespół współdzielił scenę z czołówką polskich zespołów rockowych m.in. Hunter, Łydka Grubasa, Jelonek czy Organek.

Do artystycznego dorobku formacji należy demo „Ludzie Atomów Masowej Destrukcji”, EP-ka „Spokój Znajdzie Niewielu” oraz album „Brak Równowagi”, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności oraz krytyków muzycznych. Obecnie zespół wydał nową długogrającą płytę – „Goliat”.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Underground Pub