Stand up

Tyska Gala Sportu
Tomasz Jachimek. Stand-up
Zapraszamy na wieczór pełen uśmiechu, utrzymany w sportowym klimacie.

Pochodzący z Gdyni, mieszkający w Warszawie artysta wyląduje na Śląsku, w Tychach, gdzie zabierze tyską publiczność do świata błyskotliwego humoru. Stand-up Tomasza Jachimka łączy w sobie komizm, obserwację otaczającego świata, niebywałą ekspresję sceniczną i łatwość nawiązywania kontaktu z publicznością. Wieloletnie doświadczenie, trafne spostrzeżenia i świetne teksty – to wyróżnik Tomka. Rozbawi on tyską publiczność 18 maja na Tyskiej Gali Sportu, podczas której zostaną wręczane nagrody Prezydenta Miasta Tychy w dziedzinie sportu.

Bilety na Galę można nabyć na stronie ticketmaster.pl.

Więcej na temat występu Tomasza Jachimka, jak i jego sportowych doświadczeń oraz pracy twórczej będzie można przeczytać w najnowszym wydaniu tyskiego miesięcznika Ramy Kultury. Pojawi się w nim wywiad z Tomaszem Jachimkiem, który przeprowadzał Marcin Stachoń. Zachęcamy do lektury.

Oprócz stand-upu, na Gali odbędą się występy Akademii Tańca w Tychach D WAY OF LIFE, która działa od 2012 roku. Założycielką i głównym trenerem jest Dominika Cybulska-Musz. Sukcesy, jakie wypracowała wraz z podopiecznymi plasują ich w ścisłej światowej czołówce. Tancerze zaprezentują się w stylach jazz i modern. Na co dzień D WAY DANCERS trenują taniec jazzowy, klasyczny, modern, a także akrobatykę. Z powodzeniem biorą udział w programach telewizyjnych typu talent show m.in. You Can Dance Nowa Generacja, występują w reklamach i teledyskach. Akademia regularnie organizuje obozy taneczne i warsztaty z pedagogami z całego świata. Pokazy będą prezentowane w trzech blokach:

I BLOK
Alicja Jęczmyk – II Vice MIstrzyni Polski IDO Jazz Dzieci
Izabela Błędzińska i Joanna Gawlik – I Vice Mistrzynie Polski Cheer Jazz
D WAY OF LIFE Dorośli Grupa Modern – najlepszy zespół podczas eliminacji do światowych finałów Dance World Cup, reprezentantki Polski na Mistrzostwa Świata w Portugalii

II BLOK
Natalia Cieślak – zwyciężczyni Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Revolution of Dance, reprezentantka Polski na Mistrzostwa Świata
D WAY OF LIFE Dzieci Grupa Modern – Grand Prix na  Ogólnopolskim Turnieju Tańca Revolution of Dance
Maja Cybulska – finalistka Mistrzostw Polski IDO Jazz, reprezentantka Polski na Mistrzostwa Świata w Portugalii

III BLOK
D WAY OF LIFE Dzieci Grupa Jazz – finalistki Mistrzostw Polski IDO, zwyciężczynie Pucharu Polski w Warszawie
D WAY OF LIFE Dorośli Grupa Jazz – reprezentantki Polski na Mistrzostwa Świata w Portugalii

GALERIA


ORGANIZATOR:

Miejskie Centrum Kultury w Tychach