koncert

Trasa koncertowa „PISDA TOUR 2021”
The Materia + Vane + Methopia + Jack Friday
Trasa zespołu „The Materia”. Koncerty obejmą 14 miast. Formacja zagra z około 20 zespołami reprezentującymi szeroko pojęty gatunek metalowy.

„𝗧𝗵𝗲 𝗠𝗮𝘁𝗲𝗿𝗶𝗮” – Najbardziej energetyczny zespół w Polsce pokaże, jak wygląda tworzenie rzeczywistości w ich przypadku. A stanie się to za sprawą trasy koncertowej o intrygującym tytule „PISDA TOUR 2021”, której początek już 22 października w Toruniu.
Przedstawicie muzycznej mieszanki djentu z numetalem i progresywnymi naleciałościami ze Szczecinka odwiedzą aż 14 miast w Polsce i zagrają z około 20 zespołami reprezentującymi szeroko pojęty gatunek metalowy. Robią to po to, by móc na nowo przeżywać na żywo emocje związane z koncertami w klubach. Jak sami mówią:
Pandemia dała nam wszystkim porządnie w tylną część ciała. Wszyscy mamy tego dość i za sobą tęsknimy. Dlatego zapraszamy was na koncerty, żadnych live streamów, tylko prawdziwe emocje – nareszcie!
Zespół The Materia oprócz wysokiej jakości występów na żywo charakteryzuje ogromne poczucie humoru i dystans do siebie i tego co ich otacza, co doskonale pokazuje nazwa, którą pozostawiają do waszej interpretacji.

Wystąpią:
𝗝𝗮𝗰𝗸 𝗙𝗿𝗶𝗱𝗮𝘆 (groove metal)
https://www.facebook.com/jackfridayPL
https://sptfy.com/jack_friday
𝗠𝗲𝘁𝗵𝗼𝗽𝗶𝗮 (alternative metal)
https://www.facebook.com/Methopia/
https://sptfy.com/methopia
𝗩𝗮𝗻𝗲 (groove metal, melodic death metal)
https://www.facebook.com/vane.band
https://sptfy.com/Vane
𝗧𝗵𝗲 𝗠𝗮𝘁𝗲𝗿𝗶𝗮 (nu metal, prog metal, djent)
https://www.facebook.com/materia.metal
https://sptfy.com/materia

𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆: https://tiny.pl/9r4rh (Goout)
Przedsprzedaż – 30 zł
Przed wejściem – 40 zł

GALERIA


ORGANIZATOR:

Underground Pub